Event details
- zondag | 1 maart 2026
- 16:30 - 17:30
Leerbijeenkomst Zondag 1 maart: De wind en de wieken
D.V. zondag 1 maart zal ds. Anita Abbring de leerbijeenkomst inleiden met een lezing over de werking van de Heilige Geest, waarna we hierover met elkaar doorpraten in kleine groepjes.
Voor veel mensen is het werk van de Heilige Geest vaak ongrijpbaar en ondefinieerbaar. Hoe krijgen we daar dan meer zicht op?
Denk aan een windmolen waarvan de wieken door de wind in beweging worden gezet. De wind zie je niet maar je weet dat die er is doordat de wieken in beweging worden gezet.
Zo is het ook met het werk van de Heilige Geest. Die zien we Zelf niet, maar als we goed opletten, zien we wel de uitwerking van de Geest; in de schepping, in de kerk en in ons persoonlijk leven.
Wat doet de Heilige Geest? Waar kunnen we de Geest ‘zien’? Hoe kunnen we onderscheiden of iets wel of niet van de Geest komt?
Aanvang 16.30, vanaf 16.15 inloop met koffie/thee.
